מיקרופון
תפריט
logo

שפא מיתוג קולי

פתאום הקול מתקדם

חולמים על ג'ינגל לעסק שלכם? זקוקים ללוגו קולי? צריכים מיתוג לנתב שיחות? עסוקים וצריכים מוזיקת המתנה לטלפון שלכם? הגעתם למקום הנכון!

סטודיו שפא יעזור לכם ליצור ולחזק את זהות המותג שלכם! לסטודיו שפא שנים של ניסיון ועבודה מוכחת בתחום. יחד אתכם ניצור למותג שלכם זהות מוזיקלית ייחודית, זכירה ובולטת שתזוהה עם המותג או העסק שלכם לאורך זמן.  מיתוג קולי הוא בעצם כרטיס הביקור המוזיקלי החדש שלכם אשר תוכלו לשלב בו את כל התכנים של המותג כמו למשל :תשדירים, מענה קולי, מוזיקה בהמתנה, קמפיינים פרסומיים שונים , חסויות ועוד!  באמצעות מיתוג קולי מדויק ומקצועי תוכלו להגביר את המודעות והזיהוי של צרכנים למותג שלכם וכל זה בפעולות פשוטות שבסטודיו שפא אנו עושים מצוין.

סטודיו שפא – הבית שלך לקריינות וסאונד.

רדיו
מיקרופון נתב שיחות
מיקרופון מוזיקה בהמתנה
מיקרופון לוגו קולי

בזמן שלקוח ממתין או מנתב עצמו לשלוחה המבוקשת נוצרת הזדמנות להטמעת ערכי המותג, מסרים פרסומיים, הודעות חשובות ומבצעים.
צוות האולפן ייצר עבורכם רצועות השמעה להטמעה במערכות נתב השיחה והמענה האוטומטי. הרצועות יכללו קריינות/ג'ינגל ומוזיקה בהמתנה שיוצרת את האווירה הרצויה.

דוגמאות:

מוזיקה בהמתנה – פנטון עסקי

להשמיע לכל מי שמתקשר אליכם את המוזיקה שאתם אוהבים.
בחירת מוזיקה בהמתנה מתוך מאגר מוזיקה ענק והטמעתה במערכות הטלפון הנייח והנייד של העובדים בחברה. (ניתן לשלב קריינות כחלק ממוזיקת ההמתנה)

דוגמאות:

כפי שלכל עסק קיים לוגו ויזואלי-גרפי התורם ליצירת זהות ואחידות, כך גם הלוגו הקולי מהווה סימן זיהוי קולי לחברה.
לוגו קולי יעביר בעזרת צליל בודד או קבוצת צלילים את סימן ההיכר של החברה, כך שבסופו של דבר מספיק יהיה לשמוע את הצליל ומייד לדעת מה הוא מייצג.