מיקרופון

הפקת פודקאסט

הפודקאסט שלך באולפן שלנו.
כבר חשבת על רעיון לפודקאסט המושלם?
בשנים האחרונות עולם הפודקאסטים התפתח ונהפך לנפוץ ואהוב ביותר.
פודקאסט יכול להיות הדרך החדשה שלכם כדי לחשוף את העסק ליותר אנשים, להגדיל קהל, לספר את הסיפור שלכם, להביע את דעותיכם או פשוט לשתף אנשים בכל מה שתרצו.
בסטודיו שפא תמצאו את כל הציוד להקלטת פודקאסט ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם צוות שיעזור לכם ליצור את הפודקאסט המושלם.

אנחנו בסטודיו שפא מציעים לכם להשתמש באולפן המקצועי שלנו לצורך הקלטת הפודקאסט שלכם. האולפן שלנו מטופל אקוסטית, בנוי לבידוד רעשים מבחוץ ורעשי רקע באופן מוחלט. בנוסף לכך ברשתוניו ספריית מוזיקה עשירה לבחירת סאונד ואפקטים מתקדמים שדרכם נוכל לייצר עבורכם ג'ינגל לפתיח של הפודקאסט בנוסף לשילוב אפקטים קוליים שיעזרו לייצר צלילים נקיים וברורים לאורך כל ההקלטה.

לאורך כל ההקלטה ילווה אתכם טכנאי סאונד מקצועי שיעזור לכם ביצירת הפודקאסט המושלם. החל בדיקה ווידוא של כל הציוד הטכני הנחות להחלטה, דרך ביצוע מיקסים לווידוא סאונד נקי וחלק, ועד לעריכה של התכנים שהוקלטו לכדי פודקאסט מובנה וקוהרנטי שמעביר את המסר והתכנים באופן ברור וקליט. בסוף תהליך ההלקטה והעריכה אנו מייצרים עבורכם את הקבצים של הפודקאסט ושולחים אותם אליכם בנוסף להפצה ברשתות המובילות בכדי שיקבל תהודה רחבה וקהל מאזינים

אנו מארחים באולפנים שלנו את כל סוגי הלקוחות, מאנשים פרטיים המעוניינים בהקלטת פודקאסטים לצרכים אישיים ועד לחברות ואפילו גופים ללא מטרות רווח המעוניינים להפיץ החוצה את הרעיונות שלהם דרך פודקאסט. יש לנו מומחיות של 22 שנה בעבודת הקלטה ושידורי רדיו עם קהלים פרטיים ארגונים ומוסדות, הניסיון והמקצועיות שלנו יוכלו להבטיח לכם ייצור של פודקאסט בסטנדרט הגבוהה ביותר!