מיקרופון

פרסומות לרדיו

רוצים לפרסם את העסק או המותג שלכם ברדיו? הגעתם למקום הנכון!
אנחנו בסטודיו שפא מתמחים בהפקת פרסומות לרדיו כבר מעל לשני עשורים.
אצלנו תמצאו את מגוון הקריינים הגדול בארץ, צוות כותבים ומפיקים שמכירים את עולם הרדיו מקרוב וספריית מוזיקה ענקית עם כל סגנון שתרצו. והכי טוב? אנחנו גם מלחינים מוזיקה מקורית לפרסומות או ג׳ינגל התואמים למותג שלכם ולכל מה שתרצו לפרסם.

מיקרופון אינפורמטיבי
מיקרופון הארדסייל
מיקרופון שיווקי

דוגמאות:

דוגמאות:

דוגמאות:

תהליך ההפקה

סטודיו שפא הוקם בשנת 2000 מתוך מחשבה להעניק תשתית טכנית איכותית להעברת חומרי שידור לתחנות הרדיו השונות. בתחילת המילניום רדיו היה ערוץ פרסום מרכזי וחשוב מאחר והאינטרנט עדיין לא התפתח, ולכן, למרות שעם השנים התרחבו לפרסום בכל סוגי המדיה השונים, עדיין הרבה מאוד מההפקות שלנו כיוונו לפרסום ברדיו. בזכות כך צברנו את הניסיון שלנו שמתפרס על מעל 20 שנה בנישה זו שכולל עבודה מול משרדי הפרסום מהמובילים בתחום – אדלר, גיתם, חומסקי ורשבסקי ועוד

אנחנו יודעים איך לייצר תשדיר רדיו שידע למכור את המוצר וידע להגיע לאוזניים של הלקוחות המתאימים, ויותר חשוב מכך, גם לתודעה שלהם. היתרון הגדול שאנו מביאים, בניגוד לכל סטודיו אחר, הוא שאנחנו הסטודיו היחידי שמחובר לתחנות עצמם, בעל קשרים קרובים עימם, ועובד מולם באופן ישיר. כל זה מתרגם לזמינות גבוהה, זריזות בהעלאת התשדיר, והאפשרות גם לגייס עבורכם קריינים שהם למעשה שדרנים בתחנות הרדיו.

התהליך שאנו עושים עם כל לקוחותינו הוא מקיף וכולל בכדי לקבל את התשדיר המושלם!

תחילה אנחנו מבצעים שיחת אפיון עם הלקוח שכוללת את כל המידע ההתחלתי הנחוץ. מה מטרת הקמפיין, אילו טקסטים הוא מעוניין שנשדר, דגשים וצרכים שונים שקריטים לבחירת הקריין הנכון ועוד. במידה ואין טקסט מוכן אנו גם יכולים לעזור ביצירתו וגם להעביר אותו אישור לשוני כך שתוכלו להיות בטוחים שאין זוית בקמפיין שלכם שלא נכסה.

לאחר בחירת הקריין אנו עוברים לשלב ההקלטה. ההקלטה יכולה להיעשות או מרחוק או אולפנים שלנו תוך פגישה אישית של הקריין והצוות שלנו עם הלקוח. מריצים כמה טייקים שצריך (לא מעט פעמים נדרש רק טייק אחד) עד שמתקבלת התוצאה הרצויה. וכעת יש לנו בסיס לתשדיר

לאחר שבחרנו קריין והקלטנו את הטקסט לכדי תשדיר, אנו עוברים לשלב התאמת הסאונד. לשם כך אנו נעזרים בספריית מוזיקה מהמתקדמות בעולם בנוסף לתוכנה מתקדמת שמאפשרת שילוב צלילים ומוזיקה לפי צרכים רגשיים, אפיון סגנון. התוכנה משלבת בינה מלאכותית מתקדמת, ודרכה אנחנו יכולים לאפיין את כל סגנונות המוזיקה הנחוצים לקמפיין ולשלב אותם בצורה חלקה ונקייה בתשדיר.

לדוגמא, עבור תשדיר למותג מילקי שמכוון לקהל צעיר התאמנו סאונד שעזר לו להצטייר כצעיר, "גרובי" ומגניב. ביצענו עריכה בהתאם לרטמיקה של הקריינות וקצב התשדיר לקבלת תוצאה אופטימלית.

בסיום התהליך אנו שולחים את התשדיר המוגמר ללקוח ועושים התאמות אחרונות לפי הפידבק שמתקבל ומשם אנחנו שולחים את התשדיר ישירות לתחנות כך שהעליה לאויר יכולה להתבצע כבר באותו היום.

רדיו

מגוון לקוחותינו המרוצים :)

לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו
לוגו