מיקרופון

נבחרת הקריינים שלנו

בסטודיו שפא אנו מתמקצעים בהקלטת קריינות לכל סוגיהן ומציעים שירותי קריינות מקיפים ומקצועיים לכל מטרה: קריינות לפרסומות – לטלוויזיה, לרדיו ולדיגיטל, קריינות לטלפון ולמרכזייה, קריינות לסרטי תדמית והסברה, קריינות למיתוג קולי ועוד! בסטודיו שפא מגוון הקריינים הגדול בישראל, לכל צורך ובשפות רבות ובנוסף גם שירותי תרגום והגהה לשונית.

blue bubble

קריינות בערבית?
אהלן וסהלן!

pink bubble

ברוסית?
דה!

green bubble

קריינות מקצועית באנגלית?
Yes we have!

yellow bubble

באמהרית?
ברור

blue bubble

בצרפתית?
או – לה – לה...

מיקרופון

שרותי תרגום והגהה לשוניים כדי שהמסר שלכם יהיה חד וברור!


סוגי קריינות

אצלנו בסטודיו שפא תוכלו למצוא את הקריין שיתאים באופן מושלם לצרכים שלכם! אנו עובדים עם כל החברות הגדולות בארץ, מחברת פלאפון, דרך שופרסל ועד לחברות ממשלתיות.
בעזרת הניסיון שלנו בהתאמת קריינים לכל סוגי הפרוייקטים ומגוון השמות הגדולים שאיתם אנו עובדים, אנו יכולים להבטיח זמינות גבוהה, אפילו מהיום להיום, במידה ואתם זקוקים לקריין עבור פרוייקט שיש להשלים תוך זמן קצר.

איך נתאים לכם קריין באופן מדוייק

בהתאם לאופן הסרטון או מטרת הקמפיין שלכם אנו נעבור ביחד תהליך אפיון שבסופו תקבלו את התוצאה הטובה ביותר. תהליך זה מורכב מכמה שלבים שאנו עושים מול כל לקוח ולקוח שמגיע אלינו.

בתור התחלה נבקשה מכם נתונים טכניים כמו מהי שפת הקמפיין (עברית, אנגלית, רוסית, ערבית או כל שפה אחרת), באיזה מדיה הוא ישודר (טלויזיה, רדיו, סרטון תדמית, מרכזיית טלפונים וכו'), מה אורך התשדיר הרצוי, אורך הטקסט שיש לתת לקריין ועוד. כמובן שתוכלו להיעזר גם בצוות הקופירייטרים שלנו לכתיבת הטקסט לתשדיר במידה ועדיין לא הספקתם לגבש אותו. כך או כך כל טקסט עובר בדיקה ואישור לשוני כחלק מהשירות ללא עלות נוספת.

לאחר מכן אנו ננסה להבין ביחד את הצרכים המיוחדים שלכם שבגללם אתם זקוקים לשירות הקריינות. לדוגמא אם אתם מעוניינים להפיק תשדיר עבור קהל צעיר שיצריך שימוש בשפה קלילה ויומיומית, או שאולי מדובר על תשדיר המתמקד בנושא של בטיחות בדרכים שבו ניטה יותר לכיוון שמשדר אמינות רצינות וסמכותיות.

לאחר האפיון הראשוני ניתן לכם רשימה מצומצמת של כמה קריינים שיוכלו לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי התשדיר. תוכלו לשמוע דוגמאות של כל קריין וקריין ולקבל פרטים נוספים על אילו שיותר מוצאים חן בעינכם כדי שיוכלו להתאים למסגרת התקציב למסגרת הזמן הנחוצה ולשאר הפרטים הלוגיסטיים שכרוכים בפרוייקט.

אם תרצו, תוכלו להתרשם ממגוון הקריינים שאנו מציעים עוד לפני תהליך האפיון. לכל קריין שאנו עובדים איתו יש עמוד משלו הכולל דוגמאות לפרוייקטים שכבר עשה שמהם תוכלו להתרשם. תוכלו לציין בפנינו את אלו שהכי התחברתם אליהם כבר מההתחלה כך שנוכל לקחת גם את הטעם האישי שלכם לתוך מערך השיקולים. בנוסף תוכלו גם לציין בפנינו קריינים שאתם אוהבים שלוא דווקא מופיעים במאגר שלנו. אנחנו יכולים להגיע לכל קריין בארץ שתרצו ולגייס אותו עבורכם לפרוייקט.

ברגע שאותר הקריין הנכון אנו נכנסים לעבודה ומתחילים לבצע את הקריינות, כך שבכל שלב אנו שולחים אליכם את התוצר ומחכים מכם לפידבק, מדייקים ומשפרים, עד להשגת התוצאה הרצויה. לבסוף אנו גם מכניסים תוספת מוזיקה, ומבצעים עריכת מיקס וסאונד לקבלת תשדיר מושלם! וזהו, הקמפיים שלכם מוכן ליציאה לאור!

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת. נשמח מאוד לעמוד לשירותכם!